aktualności

Dzień Otwarty NCK! Kombinat Kultury ;)

19 i 20 września drzwi Nowohuckiego Centrum Kultury zostają otwarte! Z tej okazji Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na darmowe lekcje, które mogą być początkiem regularnej pracy w naszych grupach! Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Grupa Wokół Centrum, kolektyw artystyczny działający przy Krakowskim Centrum Choreograficznym, zaprezentuje także spektakl ,,Makia" w choreografii Agaty Syrek. Więcej informacji o spektaklu i wejściówkach: TUTAJ

Warsztaty z Grupą Wokół Centrum odbędą się 19 września w sobotę zgodnie z poniższym grafikiem.

zapisy: kcc@nck.krakow.pl

 

Taniec współczesny (Pracownia METAfizyczna) – średniozaawansowani – lekcja otwarta prezentująca modelowy system całorocznej pracy w Pracowni. Zajęcia dla osób zaznajomionych już z techniką tańca współczesnego, posiadających podstawy technicznie. Lekcja wymaga od uczestników dużej koncentracji i sprawności fizycznej.

prowadzi: Marta Wołowiec

Taniec współczesny (Pracownia PRO) – zaawansowani – lekcja otwarta prezentująca modelowy system pracy w nowoutworzonej grupie Pracownia PRO. Zajęcia wymagające i dla wymagających, przeznaczone dla tancerzy o dużych umiejętnościach technicznych z zakresu techniki tańca współczesnego lub ukierunkowanych na intensywny trening. Wymagana duża sprawność fizyczna, otwartość na wyzwania i łączenie różnych stylistyk ruchowych. 

prowadzi: Agata Syrek

Projekt Senior – metody pracy z ciałem – zajęcia dla osób starszych, ukierunkowane na bezpieczne i nieinwazyjne sposoby utrzymania dobrej formy i sprawności. Zajęcia mają zmienną dynamikę i wprowadzają elementy jogi, gimnastyki, ćwiczeń relaksacyjnych i oddechowych, rozciągania. Celem lekcji jest pogłębienie świadomości ciała i wiedzy o własnych możliwościach ruchowych.

prowadzi: Monika Świeca

Taniec dla Zielonych – początkujący – modelowa lekcja otwarta dla osób, które chciałyby dołączyć do Pracowni i rozpocząć naukę tańca, a są zupełnie początkujące. Zajęcia mają na celu przygotowanie ciała do nauki scenicznych technik tanecznych z naciskiem na taniec współczesny. Lekcje są różnorodne i intensywne, wymagają od uczestników otwartości i zaangażowania.

prowadzi: Agata Syrek

Taniec współczesny dla młodzieży (PRZE!Pracownia) – nowość w Krakowskim Centrum Choreograficznym! Modelowa lekcja młodzieżowego zespołu, którego wiodącą techniką ruchu jest taniec współczesny! Na zajęciach pojawią się elementy baletu, jazzu oraz innych technik wspomagających, a także grupowe zadania kreatywne.

Prowadzi: Marta Wołowiec

Mały Teatr Ruchu – dzieci w grupach 5-7 lat i 8-10 lat – modelowa lekcja, prezentująca specyficzny system pracy w Małym Teatrze Ruchu, w którym łączony jest ruch i teatr. Na lekcji dzieci stymulowane będą do pracy w grupie, nie tracąc przy tym na własnej kreatywności. Będą dobrze się bawić, poznając własne ciało od zupełnie nowej, fascynującej strony dzięki możliwościom ruchowym.

prowadzi: Anna Chmiel-Kowalska

<
Sierpień 2017
>
pn
wt
śr
cz
pt
so
nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
<
Dzisiaj
>


Email Marketing by FreshMail